• blad nr 7
  • 6-4-2013
  • auteur . Overige 
  • Redactioneel

 

Postactieven

De postactieve leden van de AOb hebben onlangs het laatste nummer van het Anbo-magazine ontvangen. Daar zat een brief bij met een toelichting op het vertrek van de Anbo uit de FNV. Ook meldt de brief dat er een FNV senior wordt opgericht.
Het hoofdbestuur van de AOb wil daaraan toevoegen dat binnen de AOb de eigen groep postactieven gewoon blijft bestaan, met de eigen landelijke en regionale activiteiten. Ook gaat de AOb door met de belangenbehartiging van postactieven in de sector onderwijs.

Dit bericht delen:

© 2026 Onderwijsblad. Alle rechten voorbehouden
Het auteursrecht op de artikelen in dit archief berust bij het Onderwijsblad, columnisten of freelance-medewerkers. Het citeren van delen van artikelen is toegestaan, mits met bronvermelding. Volledige overname, herplaatsing of opname in andere publicaties is slechts toegestaan na overleg met de hoofdredacteur via onderwijsblad@aob.nl Indien het gaat om artikelen van freelancers zal hiervoor een bedrag in rekening worden gebracht.