• blad nr 19
  • 1-11-2008
  • auteur . Overige 
  • Redactioneel

 

Prijs voor onderwijsvernieuwers

Maak kans op de Leon van Gelderprijs! Is er op jouw school een opmerkelijk of vernieuwend project? Geef het op en maak kans op 1000 euro.
Iedere drie jaar wordt op het AOb-congres de Leon van Gelderprijs uitgereikt. De prijs is vernoemd naar de hoogleraar onderwijskunde Leon van Gelder (1913-1981).
Voor het AOb-congres 2009 is de AOb op zoek naar vernieuwende projecten. Leden of scholen met een opmerkelijk project kunnen dat tot en met eind februari 2009 melden aan AOb, bestuurssecretariaat, Postbus 2875, 3500 GW Utrecht of bestuur@aob.nl.
Een jury, aangewezen door de AOb, het Algemeen Pedagogisch Studiecentrum en de vakcentrale FNV, maakt een keus uit de projecten. De prijs bestaat uit een beeldje, een oorkonde en een geldbedrag. De prijsuitreiking vindt plaats tijdens het congres van de AOb op 21 november 2009.

Dit bericht delen:

© 2025 Onderwijsblad. Alle rechten voorbehouden
Het auteursrecht op de artikelen in dit archief berust bij het Onderwijsblad, columnisten of freelance-medewerkers. Het citeren van delen van artikelen is toegestaan, mits met bronvermelding. Volledige overname, herplaatsing of opname in andere publicaties is slechts toegestaan na overleg met de hoofdredacteur via onderwijsblad@aob.nl Indien het gaat om artikelen van freelancers zal hiervoor een bedrag in rekening worden gebracht.