• blad nr 3
  • 10-2-2007
  • auteur . Overige 
  • Redactioneel

 

Assertieve homo’s

Het bestuur van de lesbo-homogroep organiseert in samenwerking met de afdeling scholing van de AOb op 23, 24 en 25 maart een assertiviteitstraining. Er wordt aandacht besteed aan de dialoog met collega’s, leerlingen en schoolbestuur. En de deelnemers gaan onder begeleiding van een judoka werken aan hun fysieke weerbaarheid. Daarnaast komen aan de orde de Europese en Nederlandse wet- en regelgeving over gelijkheid en diversiteit op de werkvloer. Op de zaterdagavond is er tijd voor gezelligheid en informeel netwerken.
Op de training zijn alle homo- en lesboleden van de AOb welkom. De training wordt gehouden in Zwolle en duurt van vrijdag 23 maart 19.30 uur tot en met zondag 25 maart, 13.00 uur. De kosten bedragen 100 euro per persoon, inclusief alle maaltijden en overnachtingen. De trainers zijn Brigit Linssen (AOb), Willem Debets (AOb), Johannes Noordstar (fysieke weerbaarheid).
Aanmelden is mogelijk via het informatiecentrum van de AOb, 0900 4636262, info@aob.nl. Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met Brigit Linssen, 06 46282789 of blinssen@aob.nl

Dit bericht delen:

© 2026 Onderwijsblad. Alle rechten voorbehouden
Het auteursrecht op de artikelen in dit archief berust bij het Onderwijsblad, columnisten of freelance-medewerkers. Het citeren van delen van artikelen is toegestaan, mits met bronvermelding. Volledige overname, herplaatsing of opname in andere publicaties is slechts toegestaan na overleg met de hoofdredacteur via onderwijsblad@aob.nl Indien het gaat om artikelen van freelancers zal hiervoor een bedrag in rekening worden gebracht.