• blad nr 19
  • 4-11-2006
  • auteur E.. Prins 
  • Mijn collega

 

Spontaan

Naam: Chantal Kroeze (26)
Functie: juf in groep 3
School: de Wizard, Deventer

“Ik wist nooit goed wat ik wilde, maar nu weet ik: dit werk past helemaal bij mij. Het is vrolijk, spontaan, gezellig en afwisselend.”

Ict-school
“De Wizard is een ict-school. In elke klas staan computers en leerlingen kunnen vanaf groep 7 bijvoorbeeld een typediploma en een Word-diploma halen. Daarnaast heeft de school twee digitale schoolborden. Dat is echt super, maar helaas heb ik er nog nooit een gehad. Vooral onder jonge collega’s zijn ze erg gewild.”

3 t/m 8-juf
“De afgelopen twee jaar stond ik voor de kleuters. Dat vond ik heel leuk, maar ik ben toch meer een 3 t/m 8-juf. In die groepen kan je meer echt lesgeven. Dat ligt me beter.”

Opvang op school
“Dat scholen vanaf 2007 buitenschoolse opvang aan moeten bieden, vind ik een slecht plan. Op onze school is dat bijna niet haalbaar. We hebben geen opvangruimte, dus zullen de kinderen in hun eigen klas moeten blijven. Als leerkracht moet je dan dus je lokaal uit, thuis je werk doen. Vanwege dit soort plannen ben ik lid van de AOb. In mijn eentje begin ik niets, maar een bond met veel leden kan wel iets bereiken.”

Dit bericht delen:

© 2026 Onderwijsblad. Alle rechten voorbehouden
Het auteursrecht op de artikelen in dit archief berust bij het Onderwijsblad, columnisten of freelance-medewerkers. Het citeren van delen van artikelen is toegestaan, mits met bronvermelding. Volledige overname, herplaatsing of opname in andere publicaties is slechts toegestaan na overleg met de hoofdredacteur via onderwijsblad@aob.nl Indien het gaat om artikelen van freelancers zal hiervoor een bedrag in rekening worden gebracht.