• blad nr 4
  • 22-2-2003
  • auteur R. Sikkes 
  • Redactioneel

 

AOb-panel: PvdA'er op Onderwijs

Maar liefst 708 mensen spraken zich op de website van de AOb in de twee-wekelijkse peiling uit over de voorkeur voor een minister van Onderwijs. Opvallend was misschien niet eens dat driekwart het liefst een PvdA'er in Zoetermeer ziet komen. Gezien het overwegend linkse stemgedrag van de AOb'ers is het eerder verrassend dat een kwart toch de voorkeur geeft aan een CDA'er op Onderwijs. Voorlopig wordt het afwachten, want de formatie sleept zich voort en is lang nog niet toe aan het verdelen van de posten.

De nieuwe stelling:

Moet Nederland scholengemeenschappen weer gaan opsplitsen in kleine eenheden (maximaal 400-600 leerlingen) zoals in de Verenigde Staten?

Ja, meteen doen!
Nee, scholengemeenschappen hebben grote voordelen

Stem mee op www.aob.nl

Dit bericht delen:

© 2026 Onderwijsblad. Alle rechten voorbehouden
Het auteursrecht op de artikelen in dit archief berust bij het Onderwijsblad, columnisten of freelance-medewerkers. Het citeren van delen van artikelen is toegestaan, mits met bronvermelding. Volledige overname, herplaatsing of opname in andere publicaties is slechts toegestaan na overleg met de hoofdredacteur via onderwijsblad@aob.nl Indien het gaat om artikelen van freelancers zal hiervoor een bedrag in rekening worden gebracht.