- blad nr 9
- 9-5-2015
- auteur . Overige
- Redactioneel
Ledenvergadering Bonaventura
De vergadering begint om 14.30 uur in het Maurick College, Titus Brandsmalaan 1, 5262 BS, te Vught. Tijdens het huishoudelijk gedeelte vindt er een verkiezing plaats voor twee bestuursleden. Aftredend en niet-herkiesbaar zijn Marietje Beemsterboer en Harrie Meelen. Kandidaat staan Lia van Aalsum en Fleur Buysen. Wie zich ook kandidaat wil stellen, moet voor 16 mei contact opnemen met Cees Akerboom, voorzitter van Bonaventura (cczakerboom@gmail.com).
De agenda, het jaarverslag en een korte profielschets van de kandidaten is te vinden op de website en in de nieuwsbrief van Sint-Bonaventura.
Tijdens het openbare gedeelte (aanvang 15.30 uur) spreekt dr. Lia van Aalsum over het rendementsdenken in het onderwijs: Wat win je met alle werken, wanneer de ziel beschadigd raakt? Lia van Aalsum is theoloog voor professionele spiritualiteit in onderwijs, kerk en samenleving. Auteur van ‘Kijken naar spiritualiteit – om te leren’, Nijmegen 2014 (Valkhof Pers).
Vanaf 17.00 uur: aperitief en een ‘schoolbuffet’. Leden die de vergadering willen bijwonen, kunnen zich aanmelden via de website van Sint-Bonaventura, via e-mail secretariaat@aob.nl, of per post: AOb, centraal secretariaat, Postbus 2875, 3500 GW Utrecht, of direct bij de secretaris van Bonaventura: wvandijk.wim@gmail.com.
Leden hebben recht op verlof, reiskosten worden vergoed. Na aanmelding ontvangt u een kaart voor het aanvragen van vakbondsverlof, die u bij uw schoolleiding kunt indienen. Het openbare gedeelte is toegankelijk voor alle AOb-leden.